Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 660 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1939 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien, funkcjonalną powierzchnię 66 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 660 000 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (10 000 zł/m2), a także usytuowaniu na I piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją w ścisłym Starym Mieście, tuż obok Rynku. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław kompletnie odremontowane o funkcjonalnym rozkładzie. Rodziny posiadające samochód mają możliwość bezpłatnego parkowania swoich samochodów na posesji (od strony podwórka) oraz po drugiej stronie ulicy na podziemnym parkingu (konieczność wykupienia i posiadania abonamentu). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym wynajmie, odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem albo prowadzenia tu prestiżowej działalności komercyjnej (biuro, kancelaria, usługi).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
STREFA PRYWATNA:
– przedpokój
– 2 pokoje
– garderoba
STREFA DZIENNA:
– przedpokój
– pokój
– kuchnia
– łazienka.

Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Atrakcyjna cena. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16280)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...