Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 650 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto funkcjonalny metraż 40,11 mkw., czwarte piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 16 205 zł. Budynek liczy siedem kondygnacji. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny. Warto dodać, że wnętrze tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto jest całkowicie umeblowane i wyposażone: przedpokój + salon + łazienka + balkon + sypialnia + aneks kuchenny.  Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16104)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...