Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 1 099 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (16 200 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na pierwszym piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kamienica o pięciu kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 67,84 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 1,099 mln zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław imponuje w pierwszej kolejności dużym potencjałem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław stanowi bezpieczną lokatę kapitału z myślą o lukratywnym wynajmie bądź odsprzedaży z dużym zyskiem. To także rewelacyjna propozycja zakupu komercyjnego z myślą o uruchomieniu tutaj działalności gospodarczej, jak np. kancelaria, siedziba firmy, gabinet.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoim stylowym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: sypialnia + aneks kuchenny + przedpokój + łazienka + salon. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest niezwykle dobrze doświetlone i słoneczne. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może także nobilitującą lokalizacją przy płycie Rynku, na Starym Mieście (centrum). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. WGN poleca i zaprasza na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16412)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...