Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto urzeka od pierwszego wejrzenia swoją prestiżową lokalizacją, ogromnym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Imponujący metraż wynosi aż 193,98 mkw. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto znajduje się na V piętrze. Budynek pochodzi z 2015 roku i liczy 7 kondygnacji. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Warto zaznaczyć, że oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Stare Miasto znajduje się na terenie elitarnej inwestycji, w luksusowym, kameralnym  apartamentowcu. Po jego południowej stronie, za Odrą, leży historyczne Stare Miasto. Z kolei na północ od budynku ciągną się pierzeje kamienic XIX-wiecznego Nadodrza.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Stare Miasto, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-524)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...