Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 900 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 73,73 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest na VI piętrze. Budynek z 2016 roku o 8 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście o niezwykle prestiżowym, eleganckim i ekskluzywnym wnętrzu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– gabinet
– hol
– łazienka
– wc
– balkon
Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście klimatyzowane.

Duża zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście jest efektowne oświetlenie oraz aranżacja na najwyższym poziomie z najwyższej jakości materiałów. Warto podkreślić, że część wyposażenia została zaprojektowana przez architekta wnętrz.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem są kompletnie wyposażone i umeblowane. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy miejsce postojowe w garażu podziemnym (200 zł miesięcznie). Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji, w pobliżu wszystkich niezbędnych usług i terenów rekreacyjnych to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są inteligentne systemy elektroniczne. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście adresowane do do wymagających klientów, ceniących szyk, elegancję oraz komfort. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15459)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel.+48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...