Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 500 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 124 metry kwadratowe. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na III piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach z połowy lat dziewięćdziesiątych. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Wnętrze mieszkania Wrocław do wynajęcia wykończone w niecodziennie spotykanym, najwyższym standardzie przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są niezwykle prestiżowe, komfortowe i eleganckie.

Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta to kolejna z zalet tego mieszkania Wrocław do wynajmu. To wyjątkowo spokojna i bezpieczna okolica. Wokół liczne placówki nauki, kultury i biznesu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– balkon
– jadalnia
– kuchnia
– gabinet
– sypialnia
– salon kąpielowy
– wc dla gości
– schowek
– pralnia
– przedpokój.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław częściowo wyposażone i dające dużo przestrzeni do komfortowego zamieszkania. Mieszkanie na wynajem Wrocław po gruntownym odświeżeniu, przygotowane dla przyszłego najemcy. W cenie mieszkania do wynajmu Wrocław ujęto już opłatę za miejsce postojowe w parkingu podziemnym. nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa monitoring.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław adresowane do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które cenią komfort, bezpieczeństwo oraz atrakcyjną lokalizację. Z okien mieszkania na wynajem Wrocław rozpościera się imponujący widok na rzekę. Nieopodal znajduje się Park Szczytnicki, Hala Stulecia oraz Pergola. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (041-15377)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...