Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 500 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to imponujące 124 metry kwadratowe. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na trzecim piętrze. Budynek z lat 90-tych o pięciu kondygnacjach. Wystawa okien na południowy wschód.

Dużą zaletą mieszkania Wrocław do wynajęcia jest ładny widok z okien na Odrę. W sąsiedztwie mieści się Pergola,Hala Stulecia oraz Park Szczytnicki. To niezwykle bezpieczna,, cicha i spokojna okolica. Nieopodal wiele placówek nauki, kultury oraz biznesu. Mieszkanie do wynajmu Wrocław dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Szczególnie zaś tym,którzy szukają prestiżu, komfortu, bezpieczeństwa oraz doceniają atrakcyjną lokalizację.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy uwzględniona już w cenie opłata za miejsce postojowe w parkingu podziemnym. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców jest nowoczesny i zaawansowany monitoring. Mieszkanie do wynajmu Wrocław po gruntownym odświeżeniu, przygotowane dla przyszłego najemcy.Mieszkanie na wynajem Wrocław częściowo wyposażone i dające dużo przestrzeni do komfortowego zamieszkania.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław tworzą: salon+ przedpokój + balkon + jadalnia + pralnia + kuchnia + schowek +gabinet + wc dla gości + sypialnia + salon kąpielowy. Wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania do wynajmu Wrocław są niezwykle komfortowe i eleganckie. Tylko najlepszego gatunku materiały wykończeniowe. Najwyższy standard. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (041-15377)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...