Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 000 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 76 metrów  kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest na IV piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego osiedla w bliskiej odległości wyższej uczelni, znanego placu oraz Rynku to pierwsza z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście. Atrakcyjna oferta ze względu na położenie, bliskość terenów zielonych i bardzo dobrą komunikację z każdą częścią miasta.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– 2 łazienki
– 2 balkony
– przedpokój.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Śródmieście są wykończone w wysokim standardzie i bardzo komfortowo. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście ogrzewane jest z miejskiej ciepłowni (również ciepła woda).

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście bardzo ciepłe i słoneczne. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zamknięty charakter osiedla z monitoringiem. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą ogólnodostępne miejsca parkingowe. W cenie najmu mieszkania Wrocław Śródmieście wliczono już opłatę za miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja jednomiesięczna. Zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11595)

Kontakt:
tel. +48 75 732 61 15
tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...