Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 3 000 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Śródmieście wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest na czwartym piętrze. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 76 metra kwadratowego. Wystawa okien na południe. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzania się nowych najemców.

Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Śródmieście warto zaliczyć: wysoki standard, najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe, umeblowaną i wyposażoną kuchnię, a także znakomitą lokalizację na terenie nowego osiedla. blisko stąd do wyższej uczelni i Rynku. Osoby lubiące aktywny wypoczynek ucieszą pobliskie tereny zielone. Lokalizacja gwarantuje również szybką i dogodną komunikację z każdą częścią miasta.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: salon + przedpokój + 2 sypialnie + 2 balkony + 2 łazienki + kuchnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Śródmieście są niezwykle ciepłe i słoneczne. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa monitoring. Osoby zmotoryzowane zainteresują ogólnodostępne miejsca parkingowe. Warto podkreślić, że opłata za wynajem mieszkania Wrocław Śródmieście obejmuje miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja jednomiesięczna. Zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11595)

Kontakt:
tel. +48 75 732 61 15
tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...