Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, jeden pokój, kawalerka, Wrocław wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście świeżo po generalnym remoncie. Mocnym atutem jest na pewno znakomity, oryginalny projekt wnętrza oraz najwyższy standard wykończenia. To zapewnia przyszłym najemcom funkcjonalną przestrzeń a także spójny i niepowtarzalny charakter wnętrza.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście adresowane to par, osób pracujących, studentów oraz wszystkich, którzy lubią korzystać z dobrodziejstw infrastruktury miejskiej oraz cenią bliskość natury sprzyjającej rekreacji i uprawianiu sportu. Rodziny posiadające samochód bądź rower z pewnością ucieszy wiadomość o możliwości parkowania na terenie podwórka oraz korzystania z zamykanej rowerowni.

Powierzchnia mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście to 33 metry kwadratowe. Pierwsze piętro w kamienicy. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście gotowe do zamieszkania. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Śródmieście są umeblowane i wyposażone: salon/sypialnia + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny.

Długą listę zalet zamyka znakomita lokalizacja nieopodal Rynku oraz wielu uczelni wyższych, centrów handlowych, restauracji, punktów usługowych a także terenów zielonych. Zapraszam do kontaktu oraz z na bezpłatną prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście. (155-509)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...