Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 73 metry kwadratowe. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest na II piętrze. Kamienica o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście objęte słynnym programem: „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław Śródmieście:
– balkon
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście bardzo słoneczne, widne, jasne i funkcjonalne.

Prestiżowa lokalizacja w Śródmieściu gwarantuje bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15437)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...