Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio, Wrocław Śródmieście wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 27 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest na I piętrze. Kamienica o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Doskonała lokalizacja w samym sercu studenckiej i biznesowej dzielnicy Wrocławia, przytulne, świeżo wyremontowane wnętrze, wysoki standard oraz kompletne umeblowanie to najmocniejsze zalety tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– aneks kuchenny
– salon
– łazienka z wc
– przedpokój
– część sypialniana na antresoli.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście ogrzewane centralnie, gazowo. Mieszkanie na wynajem znakomicie nadaje się dla osoby pracującej lub studenta. Nieopodal kompletna infrastruktura, 2,5 km do Rynku, 1 km do ZOO i Hali Stulecia, liczne centra handlowe, uczelnie wyższe, sklepy, restauracje etc. Osoby lubiące aktywny wypoczynek docenią pobliskie tereny rekreacyjne, parki, bulwary nadodrzańskie, plaża miejska oraz liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. Serdecznie zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-600)

Kontakt:
tel. +48 570 570 202
tel. +48 71 313 54 02
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...