Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Śródmieście wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 40 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest na czwartym piętrze. Budynek z 1930 roku o sześciu kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach południowy wschód.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się nieopodal kompletnej infrastruktury, przy centrum, blisko licznych szkół, przedszkoli, kościoła, sklepów etc. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście gotowe do wprowadzenia się nowych najemców. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: sypialnia + przedpokój + salon + wc + aneks kuchenny + łazienka. Wszystkie pomieszczenia i pokoje po kapitalnym remoncie (nowe instalacje, okna itp.).

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście objęte jest znanym i lubianym przez klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wynajmujący. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15989)

Kontakt:
Tel. +48 661 030 707
e-mail: t.malek@wgn.pl

Inne w tej kategorii...