Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 40 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście znajduje się na IV piętrze. Kamienica z 1930 roku o 6 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach południowy wschód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście objęte zostało słynnym i cenionym przez naszych klientów programem „Wynajem bezpośredni”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko wynajmujący.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście przeszło generalny remont. Wszystkie instalacje są nowe, wstawione nowe, plastikowe okna. Rozkład pokoi i pomieszczeń przedstawia się tu następująco:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja tuż przy centrum, w otoczeniu kompletnej infrastruktury, szkół, przedszkoli, kościoła, sklepów to kolejna z dużych zalet oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15989)

Kontakt:
Tel. +48 661 030 707
e-mail: t.malek@wgn.pl

Inne w tej kategorii...