Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 56 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na IV piętrze. Budynek z 1978 roku o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północny zachód. mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane od razu do zamieszkania przez nowych najmujących.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław umeblowane i wyposażone w stylu lat 70-tych, ale czyste i zadbane. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Dużą zaletą mieszkania na wynajem Wrocław jest jego prestiżowa lokalizacja w samym centrum. Mieszkanie do wynajęcia o dużym potencjale – doskonale nadaje się od wynajęcia przez 2 osób (600/os), ale możliwe jest również wynajęcie pokoju przez pojedynczych lokatorów. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotnego czynszu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław ogrzewane jest centralnie. Osoby posiadające samochód z pewnością ucieszy znajdujący się przy budynku parking. Mieszkanie do wynajmu Wrocław warte obejrzenia – zachęcam do kontaktu. (155-525)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...