Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław wynajem.Powierzchnia mieszkania wynosi 56 metrów kwadratowych.Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław znajduje się na czwartym piętrze. Budynek z 1978 roku. 5 kondygnacji. Wystawa okien na północny zachód.

Elitarna lokalizacja w centrum miasta oraz ogromny potencjał mieszkania, które może być znakomitą lokatą kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem to najmocniejsze zalety tego mieszkania do wynajmu Wrocław. Chociaż pokoje i pomieszczenia mieszkania na wynajem Wrocław urządzone i umeblowanej jest w stylu lat siedemdziesiątych, to jest bardzo czyste i zadbane. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon +balkon + sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka.

Mieszkanie na wynajem Wrocław gotowe do wprowadzenia się nowych najmujących. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie do wynajmu Wrocław ogrzewane centralnie. Przed budynkiem znajduje się parking. Mieszkanie na wynajem Wrocław naprawdę godne zainteresowania się i obejrzenia.Zachęcam do kontaktu. (155-525)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...