Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 1 100 zł/m-c

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Śródmieście wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście to 28 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście zlokalizowane jest w dwukondygnacyjnym budynku willowym. Wystawa okien na północ.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy, w otoczeniu wielu sklepów znanych sieci, marketów, dyskontów, punktów usługowo-handlowych to kolejna z długiej listy zalet tego oferowanego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Wokół cisza i spokój. Do centrum dojechać można w 15 minut. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Śródmieście jest również wliczone w kwotę najmu miejsce postojowe w garażu.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych najemców. Warto w tym momencie nadmienić, że mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Wnętrze oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław tworzą: salon/sypialnia + przedpokój + łazienka + kuchnia. Wszystkie pomieszczenia i pokoje są kompletnie umeblowane i wyposażone. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkanie Wrocław Śródmieście wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15433)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...