Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 33 metry kwadratowe. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Śródmieście mieści się na pierwszym piętrze. Budynek o pięciu kondygnacjach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście gotowe do wprowadzenia się nowych najmujących.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy możliwość parkowania na terenie podwórka. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście idealnie nadaje się dla osoby pracującej, pary a także wszystkich tych, którzy szukają dobrodziejstw infrastruktury miejskiej. Dużą zaletą oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Śródmieście jest nobilitująca lokalizacja nieopodal Rynku, wyższych uczelni, centrów handlowych, luksusowych restauracji, punktów usługowych i rozległych terenów zielonych.

Wnętrze oferowanego do wynajęcia mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście jest po generalnym remoncie i jest wynajmowane pierwszy raz. Wszystkie pomieszczenia i pokoje zaaranżowane zostały w nowoczesnym designie i wykończone w znakomitym standardzie. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście gwarantuje dużo przestrzeni oraz miły dla oka, spójny estetycznie charakter wnętrz.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszam do kontaktu oraz z na bezpłatną prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. (155-541)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...