Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 980 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie w cenie za metr kwadratowy – 13 102 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 74,8 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2018 roku o 8 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północ i południe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław urzeka od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem oraz dobrej klasy użytymi materiałami wykończeniowymi. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne miejsce w podziemnym garażu (60 000 zł). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Prestiżowa lokalizacja w nowym budynku nad Odrą, tuż przy gmachu Uniwersytetu Wrocławskiego, z zapierającym dech w piersiach widokiem to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Do Rynku kilka minut spacerem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: hol + łazienka + 2 sypialnie + salon + aneks kuchenny + balkon + garderoba. Dodatkowo do mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście przynależy komórka lokatorska (3,8 m2) na poziomie -2.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście wykończone jest najwyższej jakości materiałami, jak np. naturalne drewno, wysokiej jakości ceramika etc. Ponadto wszystkie sprzęty pochodzą od światowej marki producentów. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15991)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...