Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 629 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania. Rynek wtórny. Kamienica wzniesiona w 1930 roku o 5 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 96 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 6 552 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście.

Inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście przeznaczone do podziału na 8 pokoi. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście znakomicie nadaje się pod koncepcję stworzenia atrakcyjnych mikrokawalerek.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu podobnej, zadbanej zabudowy to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Okolica uchodzi za wyjątkowo bezpieczną. W pobliżu znana galeria handlowa, wyższe uczelnie, sklepy, punkty usługowe etc. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania Wrocław Śródmieście.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– 3 pokoje
– balkon
– loggia
– kuchnia
– łazienka z wc.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście jest niezwykle ciche i pozwala na pełen relaks po całym dniu pracy, a także w weekendy. Dodatkowym atutem tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście jest przynależna doń piwnica o powierzchni ok. 10 m2 oraz strych o powierzchni ok. 50 m2 (możliwa adaptacja).

Skupujemy mieszkania za gotówkę. Jeżeli planujesz zakup tego mieszkania Wrocław Śródmieście z kredytem hipotecznym. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście i podpisanie umowy rezerwacyjnej. W razie wszelkich pytań (mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy: rawicz@wgn.pl.

Przy transakcji zakupu tego mieszkania Wrocław Śródmieście zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją jego stanu prawnego oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-78)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...