Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 599 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 64 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na wschód. Kamienica o 4 kondygnacjach, parter. Rok budowy – 1930. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 9 359 zł/m2.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostało niedawno odremontowane z dbałością o każdy detal. Dużą zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście jest na pewno jego elitarna lokalizacja obok Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Parku Tołpy i placu Grunwaldzkiego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon z wykuszem
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– spiżarnia
– garderoba.
Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście obejmuje nowe, eleganckie meble kuchenne. Właściciel dopuszcza również możliwość odkupienia antycznych mebli.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście poszczycić się może ogromnym potencjałem, również komercyjnym, gdyż znakomicie nadaje się pod biuro, siedzibę firmy albo kancelarię. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16143)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...