Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 490 216 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 84,52 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie Wrocław sprzedaż objęte jest słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław na sprzedaż:
– balkon
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka

Mieszkanie Wrocław sprzedaż ogrzewane z sieci miejskiej. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie Wrocław na sprzedaż znajduje się nieopodal licznych lokali handlowo-usługowych oraz jednego z głównych węzłów komunikacji miejskiej. Spacerek do Rynku można dojść w 10 minut. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3486)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...