Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 469 086 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Najmocniejszy atuty oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Śródmieście to na pewno atrakcyjna lokalizacja w Śródmieściu, dobry standard wykończenia oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń: łazienka + balkon + przedpokój + salon + kuchnia + 2 sypialnie. Nie bez znaczenia jest bardzo korzystna cena w przeliczeniu za metr kwadratowy wynosząca 5 550 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 84,52 mkw. Trzecie piętro. Kamienica o pięciu kondygnacjach. Wystawa okien na wschód i zachód.

Mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji dla biura, a całość wynagrodzenia tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście ogrzewane z sieci miejskiej. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście przynależy piwnica.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3486)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...