Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 385 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 471 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 59,5 metra kwadratowego. Pierwsze piętro. Budynek ośmiokondygnacyjny z 1988 roku.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście tworzą:
– loggia
– salon
– przedpokój
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc.

Dodatkowo do mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 2,94 mkw oraz komórka lokatorska. Warto w tym miejscu podkreślić, że oferowane na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście jest ekonomiczne w utrzymaniu, nie ma obciążeń oraz hipotek. Dla osób posiadających auto przewidziano możliwość zakupu garażu.

Mocnym atutem mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście jest jego znakomita lokalizacja z łatwym dostępem do komunikacji publicznej i świetnym dojazdem do Placu Grunwaldzkiego oraz Rynku. Co więcej, lokalizacja zapewnia znakomity dojazd również do miast sąsiadujących, jak Oleśnica, Trzebnica, Wołów). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście o dużym potencjale, który można wykorzystać przeznaczając je pod dochodowy wynajem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od kupującego”. Mieszkanie Wrocław do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN Nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15958)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

https://www.gotouniversity.com/antibiotics/index.html

Inne w tej kategorii...