Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 330 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 908 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 55,86 metra kwadratowego. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław usytuowane jest na parterze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Prestiżowa lokalizacja w Śródmieściu, blisko centrum, w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej to pierwsza z długiej listy zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Spacerek do Rynku można dojść w 10 minut. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście w bardzo dobrym stanie technicznym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście stanowi odrębną własność. Księga wieczysta bez obciążeń.

Rozkład pokoi i pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście o dużym potencjale – znakomicie nadaje się również do pełnienia funkcji lokalu użytkowego (duża witryna od ulicy, dwa odrębne wejścia) np. jako salon kosmetyczny, salon fryzjerski, salon usługowy, sklep specjalistyczny etc. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście ogrzewane elektryczne piecami konwektorowymi. Dodatkowo w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Śródmieście można zainstalować ogrzewanie gazowe. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście podlega indywidualnej negocjacji.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście dostępny od zaraz. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15985)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...