Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 330 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście przygotowane od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście warto zaliczyć prestiżową lokalizację w otoczeniu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej oraz duży potencjał. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście doskonale nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej, na przykład ekskluzywnego salonu kosmetycznego, prestiżowego salonu fryzjerskiego, innego salonu usługowego, sklepu specjalistycznego itp. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście ogrzewane elektryczne piecami konwektorowymi. Dodatkowo w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Śródmieście istnieje możliwość instalacji ogrzewania gazowego. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + salon+ łazienka + sypialnia + kuchnia. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 908 zł przy powierzchni 55,86 mkw. Parter. Kamienica o trzech kondygnacjach. Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście wykończone w bardzo dobrym stanie technicznym. Księga wieczysta bez obciążeń. Odrębna własność. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15985)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...