Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 286 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście poszczycić się może niebywale atrakcyjną i nobilitującą lokalizacją nieopodal centrum miasta, w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Na wyciągnięcie reki są liczne sklepy, także całodobowe, szkoły, przedszkola, kościoły itp. Kolejną zaleta oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście jest wysoki standard wykończenia odremontowanych pomieszczeń i pokoi: przedpokoju, salonu, wc, sypialni, łazienki, aneksu kuchennego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście objęte jest cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Cena za metr kwadratowy wynosi 7 150 zł. Poszukiwana na rynku powierzchnia 40 metrów kwadratowych oraz czwarte piętro odrestaurowanej kamienicy z lat 30-tych ubiegłego wieku zamykają długa listę zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście gotowe od razu do zamieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15988)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...