Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 269 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 173 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 43,58 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście usytuowane jest na I piętrze kamienicy. Budynek z 1900 roku o 5 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście objęte zostało znanym i popularnym programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura opłacone jest przez sprzedającego.

Atrakcyjna lokalizacja przy bocznej, zacisznej ulicy, bardzo blisko przystanków autobusowych i tramwajowych to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Do Rynku jest 2,5 km. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Śródmieście: pokój z wykuszem + pokoju z balkonem + kuchnia + łazienka + przedpokój. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście przynależy przestronne, suche pomieszczenie piwniczne z oknem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście ogrzewane dwufunkcyjnym piecem gazowym. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15994)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...