Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 269 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 173 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 43,58 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście usytuowane jest na pierwszym piętrze. Kamienica z początku XX wieku o pięciu kondygnacjach. Wystawa okien na wschód. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście ogrzewane jest 2-funkcyjnym piecem gazowym. Do mieszkania przynależy duże, suche pomieszczenie piwniczne. pozostałe pokoje i pomieszczenia to:
– przedpokój
– pokój z wykuszem
– łazienka
– pokój z balkonem
– kuchnia.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście gotowe do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście objęte jest słynnym i lubianym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura płaci wyłącznie sprzedający.

Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście jest jego znakomita lokalizacja przy bocznej, zacisznej ulicy, bardzo blisko przystanków autobusowych i tramwajowych. Rynek w odległości ok. 2,5 km. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15994)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...