Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 249 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 396 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 38,93 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście usytuowane jest w kamienicy. Budynek z 1939 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Topowa lokalizacja, duży potencjał, znakomity stan techniczny to największe zalety tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Nieopodal komunikacja miejska, wiele sklepów i punktów usługowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Z okiem rozpościera się imponujący widok na ogród i ładnie zagospodarowany dziedziniec. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście posiada ogrzewanie elektryczne z piecem konwekcyjnym. Istnieje jednak możliwość zainstalowania ogrzewania gazowego. Wnętrze do modernizacji. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście przynależy pomieszczenie piwniczne (3,33 m2). Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16027)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...