Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 199 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, jeden pokój, studio, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 349 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 37,2 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście mieści się na trzecim piętrze. Kamienica z 1930 roku o pięciu kondygnacjach. Wystawa okien na południe. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście gotowe do wprowadzenia się nowych właścicieli. Brak obciążeń oraz hipotek. Forma własności: samodzielny lokal mieszkalny wraz z własnością gruntu.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Śródmieście są niskie koszty eksploatacji, gwarantujące coroczny zwrot z zaliczki na koszt ogrzewanie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– garderoba
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście wymaga gruntownego odświeżenia. Warto w tym momencie podkreślić, że oferowanego na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście objęte zostało cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Znakomita lokalizacja w elitarnej okolicy oraz ogromny potencjał mieszkania to dwie kolejne jego duże zalety. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście doskonale nadaje się na dochodowy wynajem (bliskości największej ilości uczelni państwowych oraz wydziałów i instytutów naukowych). Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15965)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...