Mieszkanie Wrocław Śródmieście na wynajem za 1 800 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajęcia. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście znajduje się na trzecim piętrze w budynku o dziewięciu kondygnacjach. Wystawa okien na południe. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów. Rynek wtórny. Do kolejnych zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Śródmieście należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 55,2 mkw. oraz atrakcyjnej cenie.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu wszystkich niezbędnych usług. Na Rynek spacerem można dojść w pięć minut. Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście całkowicie umeblowane oraz wyposażone. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie do wynajmu Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + garderoba + sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15531)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...