Mieszkanie Wrocław Śródmieście na wynajem w cenie 4 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Śródmieście należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o imponującej powierzchni 75 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście znajduje się na II piętrze w budynku o trzech kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Bardzo mocnym autem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Śródmieście jest jego perfekcyjna lokalizacja w wyjątkowo spokojnej i cichej okolicy. Wokół rozległe tereny zielone. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresują liczne miejsca postojowe przed budynkiem. Dla wielbicieli rowerowych wycieczek przygotowano funkcjonalne pomieszczenie na rowery. Obok budynku, w którym znajduje się mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście, mieści się zadbany i utrzymany ogród.

Mieszkanie na wynajem Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + wc + kuchnia + łazienka + 2 pokoje. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście olśniewa niepowtarzalnym klimatem oraz kompletnym wyposażeniem z umeblowaniem. Widać tu dobry gust i aranżacje w wyczuciem smaku. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście dedykowane osobom pracującym lub studentom.

Zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-634)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...