Mieszkanie Wrocław Śródmieście na wynajem w cenie 2 400 zł/miesięcznie

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój. Wrocław Śródmieście do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Śródmieście należą: dogodna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 41 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście znajduje się na I piętrze w kamienicy o 4 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście niezwykle przestronne, bardzo funkcjonalne i komfortowo urządzone. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście niezwykle czyste, zadbane i wykończone z dużą dbałością o detale. Warto kilka dodać o rewelacyjnej lokalizacji, bowiem mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście znajduje się niedaleko Starego Miasta, Ostrowa Tumskiego, Hali Stulecia, renomowanych uczelni, centrów handlowych i jednocześnie licznych terenów zielonych sprzyjających odpoczynkowi i rekreacji. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz tramwajowe zapewniające dogodny dojazd komunikacją miejską w dowolną część miasta.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście doskonałe dla pary, osoby pracującej lub studenta lubiących korzystać z dobrodziejstw dostępnej infrastruktury miejskiej oraz ceniących bliskość natury sprzyjającej rekreacji i uprawianiu sportu. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią możliwość parkowania na terenie podwórka, a posiadające rowery ucieszy opcja korzystania z zamykanej rowerowni. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-639)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...