Mieszkanie Wrocław Śródmieście na wynajem w cenie 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 5-kondygnacyjnym kamienicy. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 1,6 tys. zł/m-c i ciekawa ekspozycja okien. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na parterze. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław gotowe do zamieszkania przez nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław położone jest w atrakcyjnej lokalizacji, w stylowej i odremontowanej kamienicy. Blisko stąd do wrocławskiego Rynku i pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław przeszło remont:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Atrakcyjna cena. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15687)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Inne w tej kategorii...