Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 799 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Śródmieście na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1920 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 799 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 98 m2, a także położenie na II piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 8 153 zł/m2 oraz atrakcyjna ekspozycja okien na północ – południe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca swoim przestronnym, częściowo odremontowanym wnętrzem. oraz dwoma balkonami Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się przy jednym z najbardziej rozpoznawalnych w mieście placów. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura: znana galeria handlowa, wyższe uczelnie, sklepy, punkty usługowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– hol
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– 2 sypialnie
– 2 balkony
– łazienka z wc.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław ogrzewane gazowo. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16266)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...