Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 720 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 73,89 metrów kwadratowych powierzchni i wycenione zostało na 720 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 9 744 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonej i odrestaurowanej kamienicy. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na wschód oraz IV piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław oczarowuje już od przekroczenia progu swoim przestronnym i komfortowym wnętrzem:
– balkon;
– salon;
– sypialnia;
– nyża;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. Z okien podziwiać można przepiękne bulwary nad Odrą.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław olśniewa również fantastyczną lokalizacją w okolicy pięknego parku. Wokół rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa: wyższe uczelnie, sklepy, punkty usługowe etc. Dodatkowym atutem jest na pewno bliskość terenów zielonych oraz ścieżek spacerowych nad Odrą. Zmotoryzowani mają możliwość parkowania przy budynku. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16422)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...