Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 639 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Nie można zapomnieć o imponującej powierzchni 95,26 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 6 708 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście znajduje się na bezpieczny, drugim piętrze w budynku o sześciu kondygnacjach. Budynek wybudowany został w 1930 roku. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód – zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Do długiej listy zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście zaliczyć należy również doskonałą lokalizację w centrum, w otoczeniu prestiżowej zabudowy. Lokalizacja gwarantuje szybki i dogodny dojazd do każdej części miasta. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście adresowane do rodzin ceniących komfort w połączeniu z dostępem do wszelkiego rodzaju usług, instytucji medycznych, urzędów, banków, przystanków komunikacji miejskiej oraz jako inwestycja pod wynajem dla studentów z możliwością aranżacji dodatkowych pokoi. Warto nadmienić, że do mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście przynależy pomieszczenie piwnicznie oraz strych.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Co więcej, z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy również możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście zachwyca znakomitej jakości materiałami wykończeniowymi i jest niezwykle przestronne, ciepłe i rodzinne: salon + 2 balkony + 2 sypialnie + przedpokój + kuchnia + łazienka z wc. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Śródmieście. Skupujemy mieszkania za gotówkę.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Jeżeli planujesz zakup tego mieszkania Wrocław Śródmieście z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer telefonu +48 505 108 487 albo +48 533 550 225. Zapraszamy na prezentację i podpisanie umowy rezerwacyjnej. W razie wszelkich pytań (mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Śródmieście zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją jego stanu prawnego oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-45)

Kontakt:
tel. +48 65 545 49 51
tel. +48 505 108 487

Inne w tej kategorii...