Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 590 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 52,9 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 590 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 11 153 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonej kamienicy. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na północ – południe oraz IV piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław oczarowuje swoim przestronnym i komfortowym wnętrzem z zainstalowaną klimatyzacją. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– balkon;
– przedpokój;
– łazienka z wc.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław przeszło generalny remont łącznie z wymianą instalacji elektrycznej i hydraulicznej.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w poszukiwanej na rynku i doskonale skomunikowanej z pozostałymi częściami Wrocławia dzielnicy. W zasięgu wzroku pełna infrastruktura handlowo-usługowa, dużo zieleni (parki), tereny spacerowe nad Odrą, wyższe uczelnie, sklepy, restauracje, galerie handlowe etc. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław o ponadprzeciętnym potencjale, gdyż znakomicie nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16417)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...