Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 579 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 96 m2, dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń oraz korzystną ekspozycję okien. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście znajduje się na drugim piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek z 1930 roku posiada pięć kondygnacji. Rynek wtórny. Warto w tym miejscu wspomnieć jeszcze o przystępnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 031 zl/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny (podział na 8 pokoi). Dodatkowym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieści jest przynależne pomieszczenie piwniczne oraz pomieszczenie strychowe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w cichej okolicy, co pozwala na relaks. Wokół podobna, zadbana zabudowa, słynna galeria handlowa, wyższe uczelnie, sklepy, punkty usługowe itp.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: przedpokój + balkon + kuchnia + 3 pokoje + loggia + łazienka z wc. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście doskonale nadaje się pod koncepcję stworzenia atrakcyjnych mikrokawalerek.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania Wrocław Śródmieście. Skupujemy mieszkania za gotówkę. Jeżeli planujesz zakup tego mieszkania Wrocław Śródmieście z kredytem hipotecznym. Zapraszamy na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście i podpisanie umowy rezerwacyjnej. W razie wszelkich pytań (mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy: rawicz@wgn.pl. Przy transakcji zakupu tego mieszkania Wrocław Śródmieście zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją jego stanu prawnego oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-78)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...