Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 465 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz nowoczesny design. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 47,37 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 9 816 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście znajduje się na I piętrze w budynku o 6 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 2004 roku. Rynek wtórny. Wystawa okien na północny zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście odremontowane, po liftingu i kompletnie odnowione. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Śródmieście zaprojektowane niezwykle stylowo i z wyczuciem dobrego gustu. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością opcja zaparkowania samochodu na podwórku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (całe wyposażenie ujęte w cenie):
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– balkon
– przedpokój.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal centrum. Na wyciągnięcie ręki wiele sklepów, galerii handlowych oraz wyższych uczelni. Niedaleko do Rynku i Wyspy Słodowej. Zapewniona komunikacja miejska we wszystkich kierunkach miasta. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem. Zainteresowanych zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16081)

Kontakt:
tel. +48 721 480 707
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...