Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 395 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 44,27 metrów kwadratowych powierzchni i wycenione zostało na 395 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 8 923 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonej kamienicy z 1945 roku. Kolejny atut mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno usytuowanie na parterze. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może olbrzymim potencjałem komercyjnym, gdyż znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Sprzyja temu doskonała i poszukiwana lokalizacja. Wokół zagospodarowany teren. Nieopodal szkoły, przedszkola, liczne sklepy, centrum handlowe i lubiany przez mieszkańców park. Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą tu dla siebie ścieżki rowerowe wzdłuż Odry.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoim komfortowym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń: salon + sypialnia + łazienka + kuchnia + przedpokój. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ogrzewane elektrycznie. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16418)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...