Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 393 788 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz kameralny klimat.Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 40,18 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 9 801 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście znajduje się na V piętrze w budynku o 7 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek planowany do oddania w 2021 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław Śródmieście. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-86015)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...