Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 350 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Śródmieście, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 35,56 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 350 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 9 843 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonej kamienicy. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na południowy zachód oraz III piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 7 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław oczarowuje zadbanym i kameralnym wnętrzem:
– salon/sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją na terenie dobrze zurbanizowanej okolicy Placu Grunwaldzkiego. W zasięgu wzroku mamy liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnie zdrowia, przedszkola i szkoły. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym wynajmie. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16409)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...