Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 345 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz nowoczesny design. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 50,06 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 6 892 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście znajduje się na piątym piętrze w budynku o sześciu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Prestiżowa lokalizacja w pięknej kamienicy po rewitalizacji, w okolicach pl. Staszica to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Na wyciągnięcie ręki znajdują się liczne sklepy. Zapewniona komunikacja miejska we wszystkich kierunkach miasta. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście przeszło kapitalny remont, a niedawno zostało odświeżone. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy możliwość parkowania w podwórzu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + pokój + kuchnia + łazienka + przedpokój. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem. Zainteresowanych zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16101)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Inne w tej kategorii...