Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 279 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście mieści się na II piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 11 023 złotych za m2.Ogromną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście jest również jego wygodny metraż 25,31 mkw. a także gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien na północny wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników. Rok budowy – 1975.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. W okolicy wyższa uczelnia, Rynek, pełna infrastruktura, bardzo szybki dojazd do centrum. Wnętrze mieszkania Wrocław na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16217)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...