Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 2 300 zł/miesięcznie

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Śródmieście na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży metraż 84,24 mkw., drugie piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek liczy cztery kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Śródmieście są doskonale doświetlone, słoneczne, jasne i widne. Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście całkowicie wyposażone. Na straży bezpieczeństwa lokatorów czuwa całodobowa ochrona wsparta nowoczesnym monitoringiem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie na wynajem Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + salon + łazienka + aneks kuchenny + przedpokój  + sypialnia + garderoba.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście w ramach cenionego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na wynajem Wrocław Śródmieście zaprojektowane na 2 poziomach w prestiżowej inwestycji deweloperskiej na terenie zamkniętego osiedla w najbardziej zielonej i rekreacyjnej części miasta. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15508)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...