Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Śródmieście znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2019 roku. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście jest również jego funkcjonalny metraż 40 m2, bezpieczna lokalizacja w dziewięciokondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na południe, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Śródmieście obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Preferowany najem okazjonalny na co najmniej 12 miesięcy.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim całkowicie umeblowanym oraz wyposażonym wnętrzem:
– pokój dzienny
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka
– balkon
– kuchnia.

Wszystkie pokoje mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście są niezwykle komfortowe, gustownie zaaranżowane oraz niemal kompletnie nowe. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy dostępne miejsce postojowe w parkingu podziemnym (dodatkowo płatne). Na uwagę zasługuje również doskonałą lokalizacja w atrakcyjnym rejonie. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, restauracji, uczelni wyższych, galerii  handlowych etc.

Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15559)

Kontakt:
e-mail: a.pradzynska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...