Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 2 200 zł/miesięcznie

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Śródmieście na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny metraż 33  mkw., I piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Kamienica liczy 4 kondygnacje. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław Śródmieście są kompletnie umeblowane i wyposażone:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście świeżo po remoncie, doskonale zaprojektowane i wykończone w znakomitym standardzie, zapewniające przestrzeń funkcjonalną, oryginalną aranżację, spójny i niepowtarzalny charakter wnętrz.

Atrakcyjna lokalizacja blisko Rynku, wielu renomowanych uczelni, licznych centr handlowych, restauracji, punktów usługowych i terenów zielonych zamyka długą listę zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście. Tym samym mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście znakomicie nadaje się dla pary, osoby pracującej lub studenta. Osoby posiadające samochód na pewno docenią możliwość parkowania na terenie podwórka oraz korzystania z zamykanej rowerowni. Potrzebujesz więcej informacji – zapraszam do kontaktu oraz na bezpłatną prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Śródmieście. (155-649)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...