Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu w cenie 2 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać metraż 35 mkw., IV piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek wzniesiony w 2017 roku i liczy 6 kondygnacji. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław Śródmieście są kompletnie wyposażone. Dużą zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście jest jego atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy oraz otoczeniu zadbanej zabudowy. Lokalizacja gwarantuje znakomity dojazd do każdej części miasta. W pobliżu znajduje się znana hala targowa, dwie lubiane przez Wrocławian galerie handlowe, wiele wyższych uczelni, szkół, sklepów, punktów usługowych, banków, przedszkoli etc.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 pokoje
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc
– balkon.

Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (za dodatkową opłatą 250 zł/m-c). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. W razie wszelkich pytań umów się ze mną na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-67)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...